» Kategorie

Ekologické čistící prostředky Sonett

Co je Sonett? Jaké má certifikáty? Z čeho si můžete vybrat?

Sonett je již 30 let působící německá značka, která svůj sortiment zaměřuje převážně na čisticí a prací prostředky pro domácnost. Vybrat si však můžete i z kosmetiky pečující o tělo, anti-alergenních přípravků či přípravků dezinfekčních. Filosofií značky je vyrábět produkty s maximálním ohledem na životní prostředí, přírodu a člověka, proto jsou snadno degradibilní v přírodě a šetrné k lidské kůži. Přestože jsou produkty Sonett, na rozdíl od výrobků běžných značek, vyráběny bez obsahu škodlivých látek (např. suroviny z ropy, fosfáty, optické zjasňovače, syntetické vonné látky, konzervanty a barviva), jsou stejně či více účinné. O jejich nezávadnosti a kvalitě svědčí certifikáty Ecocontrol, Eco Garantie a Vegan Society. Většina rostlinných surovin totiž pochází z ekologického nebo bio-dynamického zemědělství.


Prací prostředky

Prací přípravky Sonett vám zaručí ekologickou, ale účinnou péči o vaše prádlo a potažmo také o vaši pokožku. Absence dráždivých syntetických látek umožňuje vybrat si i alergikům (řada Natural), či lidem s citlivou kůží. Prací prášky zaručí kvalitní, jemné čištění vašeho prádla. Vybrat si můžete podle typů prádla, které perete ( barevné, hedvábí atd.) a také z různých koncentrací. O příjemnou vůni a hebkost se postará šetrná přírodní aviváž. O krásně bílé prádlo se vám postará bělící prostředek a pakliže máte potíže s tvrdou vodou můžete použít také změkčovač vody. Všechny tyto výrobky jsou 100% biodegradibilní.


Péče o tělo

V této řadě Sonett nabízí široký výběr z přírodních mýdel různých vůní jako je levandule, citrusové plody, bylinky a další. Mýdla jsou složena z jemných přírodních tenzidů a éterických olejů, které jsou získávány a zpracovávány tím nejjemnějším způsobem. Je připraveno i anti-alergenní mýdlo a mýdlo s dezinfekčními účinky. Pro klasické použití je možno zakoupit i mýdlo tuhé.


Kompletní úklid domácnosti

V tomto odvětví Sonett vyniká širokou škálou mycích přípravků od univerzálních čističů až k mytí nádobí. Naleznete zde přípravky na různé druhy podlahových krytin, čistící prostředky na silnou špínu, přípravky tekuté či pískové, přípravky na čištění lesklých ploch a celé koupelny. Řada na mytí nádobí nabízí výběr jak z kompletního servisu do myčky, tak z šetrných přípravků na nádobí. Opět si ve všech případech můžete zvolit přípravek pro alergiky(Neutral), či přípravky s dezinfekční složkou. Všechny tyto výrobky jsou rovněž bio degradibilní.

 

Líbí se Vám tento článek? Dejte nám Like :)

Zdraví online je ověřeno zákazníky
Náš internetový obchod získal certifikaci Heuréka - Ověřeno zákazníky. Přečtěte si recenze zákazníků.

Podporované platební metody:
kreditní karty

Navštivte také další námi provozované e-shopy:
boardmania.cz   cyklomania.cz   dreamsport.cz  

Copyright © 2005 - 2020, ZdravíOnline.cz, Internetový obchod & webdesign Datapro.cz

Zeptat se prodavače

Odesíláte e-mail na adresu: info@zdravionline.cz

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Kopii na Váš email?
Předmět dotazu: *
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu:
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.