» Kategorie

Kombinované čističky vzduchu a zvlhčovače skladem

Jsou multifunční přístroje, které fungují jako čistička vzduchu a zároveň diskový zvlhčovač. Tyto kombinované pračky vzduchu většinou fungují bez výměnných filtrů, protože nečistoty jsou zachycovány ve vodě uvnitř čističky. Do ovzduší se zároveň uvolňuje vlhkost zcela přirozeným způsobem odpařováním při pokojové teplotě. Čističky vzduchu založené na principu diskového zvlhčovače nemají takovou účinnost jako samostatné čističky vzduchu.

Pokud hledáte kvalitní čističky vzduchu vhodné pro alergiky najdete je ve zvláštní kategorii. Tam jsou umístěné pouze přístroje, které mají účinost čištění vzduchu více jak 90%. Naopak další výběr zvlhčovačů fungujících na principu ultrazvukového nebo parního odpařování najdete v samostatné kategorii zvlhčovače vzduchu. V nabídce máme kvalitní přístroje od značek Airbi, Avair, Beurer, Stadler Form, Aos, Lanaform a další.

Čističky vzduchu do bytu zachytí alergeny (prach, plísně, bakterie, roztoče apod.) a usnadní dýchání zejména alergikům, astmatikům a lidem s obtížemi horních dýchacích cest. Některé nabízené čističky jsou s ionizátorem, který vytváří ionty kyslíku, které působí blahodárně na dýchání. V nabídce máme čističky vzduchu s několikastupňovými filtracemi, nebo bez spotřebního materiálu. Můžete si vybrat různé tipy čističek a různé kombinace filtrů podle vašich požadavků. Čističky mohou disponovat ionizátorem, hepa filtrem, pachovým filtrem a dalšími.

Zvlhčovače vzduchu pomáhají udržovat optimální hladinu vlhkosti ve vzduchu. Správná vlhkost vzduchu zabraňuje vysušování sliznic a tím přirozeným způsobem zvyšuje odolnost organismu proti nemocem. Některé zvlhčovače podobně jako čističky také obsahují ionizátor vzduchu. Zvlhčovač je skvělým doplňkem do domácnosti, obzvlášt v zimním období, kdy byty bývají přetopené.

Čističky vzduchu a zvlhčovače do bytu jsou vhodné pro alergiky, astmatiky. V nabídce máme špičkové multifunkční čističky vzduchu, které jsou určeny na zvlhčování a čistění vzduchu současně. Jsou to dva přístroje v jednom - pracují bez filtračních vložek, filtrem je voda.

Doporučujeme také čističku vzduchu s ionizátorem IONIC-CARE TRITON X6 věříme že tato čistička splní vaše očekávání na kvalitu a úsporný provoz.

Pokud hledáte vysoce výkonou čističku vzduchu, která má vysokou účinost a nízkou hlučnost doporučujeme špičkovou čističku Airbi Pure nebo její levnější variantu Airbi Fresh.

Zdraví online je ověřeno zákazníky
Náš internetový obchod získal certifikaci Heuréka - Ověřeno zákazníky. Přečtěte si recenze zákazníků.

Podporované platební metody:
kreditní karty

Navštivte také další námi provozované e-shopy:
boardmania.cz   cyklomania.cz   dreamsport.cz  

Copyright © 2005 - 2020, ZdravíOnline.cz, Internetový obchod & webdesign Datapro.cz

Zeptat se prodavače

Odesíláte e-mail na adresu: info@zdravionline.cz

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Kopii na Váš email?
Předmět dotazu: *
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu:
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.