» Kategorie

AB plastové opěrky

AB plastové opěrky

Cvičební pomůcka pro posilování. Vyrobeno z kvalitního plastu. Plastové opěrky k usnadnění kliků. ...více

ABplastKód:
OstatníVýrobce:

Zobrazit další aerobic pomůcky Ostatní

Dostupnost: 3-5 dní

Pokud objednáte dnes bude zboží u Vás nejpozději v středa 03. 07.

275 Kč Cena vč. DPH:
ks 
Doprava zdarma s doručením do ČR pro nákup od 1 299 Kč
-
Tento obchod je ověřený zákazníky od roku 2005
-

Podrobný popis produktu AB plastové opěrky

Opěrky usnadňují dělání kliků.
Jednoduché cvičení - kliky - má mnoho variant, ale sami jistě přijdete na další. Je to cvik, u kterého je brzy znát zlepšení Vaší síly a výdrže. Budete-li cvičit pravidelně, už za 2 - 3 týdny zněkolikanásobíte počet kliků, které zvládnete během jedné série.

 • Klik "obyčejný" - základní Posilujete zadní stranu paží (tricepsy) a prsní svaly. Tento cvik je základní klik. Od něj se odvozují ostatní varianty. Ale i toto základní provedení si můžete zpestřit, například delší výdrží v dolní poloze nebo se ti zkušenější mohou při návratu do horní polohy odrazit a tlesknout dlaněmi o sebe a dopadnout zase na dlaně v horní nebo střední poloze - pozor na obličej :-).
 • Klik na kolenou Je to snadnější varianta "základního" kliku. Pažím odlehčíte tím, že se nohy o zem opírají koleny a ne špičkami. Vhodné pro začátečníky nebo pro ženy.
 • Klik "široký" Obtížnější varianta. Ruce dáte více od sebe a můžete je třeba vytočit směrem ven od těla.
 • Klik s nohama na židli Chcete-li zvýšit zátěž a také procvičit další (horní) část prsních svalů - dáte si nohy na vyvýšené místo a pak už cvičíte jako klasický klik - čím máte nohy výše, tím je větší zátěž na prsa a na tricepsy. Pokud dáte nohy opravdu vysoko, procvičujete tak už spíše ramena. Extrémní polohou je klik s nohama opřenýma o zeď a kliky provádíte hlavou dolů - toto nikdy necvičte bez záchrany. Je to cvik pro opravdu zdatné a zkušené.
 • Klik do strany Kliky se dají také dělat na jedné ruce. Snadnější varianta tohoto cvičení je klik do strany. Můžete si pomoci větším roztažením nohou a také ruce si dejte více od sebe (do šířky). Zvyšuje se zde zátěž na tricepsy.

Další tipy

 • Pokud chcete, aby cvičené kliky byly stejné, dejte si pod obličej třeba houbičku a nosem se jí vždy v dolní poloze dotkněte.
 • Kliky cvičte v sériích a vždy si dejte alespoň 2 - 3 minuty pauzu.
 • Před začátkem cvičení se dobře protáhněte - třeba si udělejte pár kliků o zeď.
 • Jen pouhým vytočením dlaní měníte způsob zatěžování svalů na pažích.
 • Stanovte si cíl - první týden třeba 20 kliků za den. Kliky můžete dělat i v průběhu dne třeba po 5, nemusíte je dělat všechny najednou. Další týden si dejte cíl 30 - 40 denně. Za měsíc jich hravě zvládnete 200 i více za den.

 

Mohlo by vás zajímat

Opěrky kovové Ostatní Cvičební pomůcka pro posilování. Kombinace chromovaného kovu a pěnových držátek.

Opěrky kovové

285 Kč

Doplňující informace ke zboží ab plastové opěrky od značky OSTATNÍ. Produkt najdete v kategorii zdravotní přístroje / Osobní váhy.

Veškeré zakoupené produkty si můžete po objednání vyzvednout v našem showroomu v Brně, viz. kontakty. Při nákupu nad 700 Kč můžete využít bezplatného vyzvednutí na výdejních místech v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Benešov, Čelákovice, Jílové u Prahy, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Poděbrady, Senohraby, Vlašim, České Budějovice, Příbram, Tábor, Vimperk, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Chomutov, Děčín, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Jablonec nad Nisou, Liberec, Chrudim, Hradec Králové, Česká Třebová, Choceň, Litomyšl, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Havlíčkův Brod, Humpolec, Jihlava, Pacov, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno, Hodonín, Znojmo, Hranice, Jeseník, Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk, Zábřeh, Bohumín, Frýdek Místek, Opava, Napajedla, Uherské Hradiště a na daších místech, kterých je více než 450 v ČR.

Toto zboží je možné poslat kamkoliv po ČR za cenu od 99 Kč. Podobné zboží najdete v kategorii cvičení ostatní.

Spolehlivé doručení balíkovou službou další pracovní den po odeslání. Informace o čase doručování Vám pošleme v SMS zprávě.

Zdraví online je ověřeno zákazníky
Náš internetový obchod získal certifikaci Heuréka - Ověřeno zákazníky. Přečtěte si recenze zákazníků.

Podporované platební metody:
kreditní karty

Navštivte také další námi provozované e-shopy:
boardmania.cz   cyklomania.cz   dreamsport.cz  

Copyright © 2005 - 2019, ZdravíOnline.cz, Internetový obchod & webdesign Datapro.cz

Zeptat se prodavače

Odesíláte e-mail na adresu: info@zdravionline.cz

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Kopii na Váš email?
Zobrazit v diskuzi? (zobrazí dotaz také v diskuzi k produktu)
Předmět dotazu: *
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: AB plastové opěrky
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.