» Kategorie

Solná dýmka

Akce Výprodej

AKCE Solná dýmka

Mimořádná vánoční akce! Sleva 35%! Patentovaný suchý inhalátor. Simuluje pobyt v solné jeskyni, dýcháním přes přístroj se rozpoští solné krystalky a výrazně příznivým způsobem ovlivňují onemocnění dýchacích cest. ...více

sold01Kód:
OstatníVýrobce:

Zobrazit další Ostatní

Vyprodáno

Tento produkt je vyprodán a byl vyřazen z prodeje. Není možné ho objednat.

Vyberte si některý jiný z kategorie:

Poslední aktualizace produktu: 10.04.2018

Podrobný popis produktu AKCE Solná dýmka

Denním 10-20 minutovým používáním "solné dýmky" lze příznivě ovllivnit alergii dýchacích cest, astmatické nemoci, rýmu, zápal průdušek, zánět dutin tváře a nosu, podráždění dýchacích cest způsobené kouřením a jiná onemocnění dýchacích cest.

Všeobecně známý fantastický vliv solných jeskyní na léčbu téměř všech nemocí dýchacích ústrojí je nyní dostupný jednoduchým a hospodárným způsobem. Dýcháním přes přístroj rozpouštíme v něm uložené solné krystalky o velisti mikronů. Tímto jsou schopné po 20 miliónů let ukrývané účinné látky v solných krystalcích dostat se do nejskrytějších koutků dýchacích cest.

V keramické nádobce ve tvaru dýmky se nachází směs jemných, speciálních solných krystalků. Vzduch se vdychuje při normálním vdechovém úsilí přes solnou dýmku a tak zabezpečí vyšší koncentraci soli v horních dýchacích cestách. Účinnost je okamžitá, ale při dlouhodobém užívání i prolongovaná. Zcela přirozenou cestou umožní velmi účinnou expektoraci nahromaděných hlenů, zlepší subjektivní pohodu a v neposlední řadě i FVC, FEV1, ale také MEF50. Základní terapie každého onemocnění se nesmí současně vynechat.

Životnost: při doporučeném užívání cca 5 let.
Složení: NaCl 98,7 %, CaSO4 0,1 %, MgCl2 0,028 %, CaCl2 0,13 %, Fe2O3 0,00056 %, dále ještě K, J, Br.

Několikaminutovým pravidelným užíváním můžeme příznivě ovlivnit: různá alergická onemocnění dýchacích cest, astma, bronchitidu, zápal průdušek, rýmu, infekční záněty dýchacích cest a v neposlední řadě problémy dýchacích cest spojené s kouřením. Solnou terapii, kterou poskytuje přístroj můžeme doplnit o silicovou terapii. Kápnutím kapky silice nebo tzv. vonného oleje na spodní keramický filtr "Solné dýmky" můžeme zvýšit účinnost látek obsahujících solné krystalky, protože správně volené vonné oleje mají také regenerační, čistící a uklidňující vlastnosti (např. eukalyptus, myrha, máta peprná atd.). Použitím vonných olejů se může spodní filtr přístroje zbarvit, což však nemá vliv na jeho účinnost.

Pacient používá solnou dýmku 15 - 20 minut denně, při výraznějších akutních těžkostech i déle, několikrát denně. Pravidelné užívání ulehčuje pacientům vykašlávání hlenů, zlepšuje průchodnost dýchacích cest, pacienti uvádějí, že se jim lépe dýchá, mají "větší plíce", což odráží i zlepšení vitální kapacity plic.

Použití inhalační pomůcky oceňují i starší pacienti, kteří užívají hodně medikamentů a při dýchacích těžkostech uvítali právě tuto malou domácí solnou jeskyni.

 

Hodnocení zákazníků, recenze produktu Solná dýmka

Celkem hodnotilo 2 zákazníků s průměrným hodnocením 3.00 hvězdiček. Hodnotí se od 1 do 5, kde 5 je nejlepší. Zobrazujeme recenze zákazníků, kteří uvedli slovní hodnocení.

Hodnocení: 0/5
 | 02. 01. 2017

Výhody Ukaze az delsi cas pouzivani

Nevýhody Zatim nevime

Shrnutí:
Zadne

 

Mohlo by vás zajímat

Produkt Solná dýmka se již nedodává. Vyberte si prosím podobný z kategorie solný inhalátor ostatní.

Spolehlivé doručení balíkovou službou další pracovní den po odeslání. Informace o čase doručování Vám pošleme v SMS zprávě.

Zdraví online je ověřeno zákazníky
Náš internetový obchod získal certifikaci Heuréka - Ověřeno zákazníky. Přečtěte si recenze zákazníků.

Podporované platební metody:
kreditní karty

Navštivte také další námi provozované e-shopy:
boardmania.cz   cyklomania.cz   dreamsport.cz  

Copyright © 2005 - 2018, ZdravíOnline.cz, Internetový obchod & webdesign Datapro.cz

Zeptat se prodavače

Odesíláte e-mail na adresu: zdravionline@dataproshops.cz

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Kopii na Váš email?
Předmět dotazu: *
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: AKCE Solná dýmka
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.