» Kategorie

Tříkolka pro postižené - základní model

Tříkolka pro postižené - základní model

Jízdní kolo - tříkolka pro postižené, umožňuje samostatnou jízdu lidem tělesně postiženým, osobám s poruchami rovnováhy. Vhodné jako rehabilitační pomůcka. Cena základního modelu bez doplňků je 11.800 Kč. ...více

zakladKód:
OstatníVýrobce:

Zobrazit další tříkolka pro postižené Ostatní

Dostupnost: 3-4 týdny

Pokud objednáte dnes bude zboží u Vás nejpozději v pátek 13. 09.

11 800 Kč Cena vč. DPH:
Barva
červená
modrá
Typ tříkolky Dostupnost Cena
3-4 týdny 11 800 Kč
3-4 týdny 11 800 Kč
ks 
Doprava do ČR pro tento produkt je zdarma
-
Tento obchod je ověřený zákazníky od roku 2005
-

Podrobný popis produktu Tříkolka pro postižené - základní model

Tříkolky jsou montovány na zakázku podle Vašeho přání. Z tohoto důvodu je dodací lhůta 3-4 týdny.
Nejsme výrobci tříkolek, pouze jejich prodejci, takže nemáme možnost ovlivnit dobu dodání.


Upozornění: k tříkolkám se účtuje dopravné dle tarifu přepravní služby 300-500 Kč. Částka je flexibilní, dle rozměrů a hmotnosti u různých typů tříkolek. Částka se platí vždy až při doručení přímo řidiči z přepravní společnosti, z tohoto důvodu není uvedena na naší faktuře ani v objednávce.

Tříkolka je vyráběna jako doplněk dopravních a rehabiltačních pomůcek. Zachovává všechny znaky jízdního kola jako nejjednoduššího dopravního prostředku i jeho kladný vliv na kondici, rehabilitaci a psychiku. Umožňuje samostatnou jízdu lidem tělesně postiženým, osobám s poruchami rovnováhy, starším, méně pohyblivým, mentálně postiženým, po dětské obrně apod.

Standardní verze tříkolek mají nosnost 120 kg. Na přání zákazníka je možno tříkolky osadit V-ráfky, které zvýší nosnost na 150kg. Cena této úpravy je cca 600Kč.

Vyráběné modely:

  • STANDARD - vhodný pro muže vyšších postav nebo vyšší hmotnosti
  • JUNIOR - vhodný hlavně pro ženy, muže menších postav a urostlejší děti


Standardní výbava:

Všechny modely jsou vybaveny dle vyhlášky o silničním provozu a jsou schváleny Ministerstvem dopravy a spojů pro provoz po komunikacích pod č.j. 26773/97 - 112.


Zvláštní výbava:

  • držák berlí
  • klipsny na pedály
  • 3-rychlostní měnič převodů
  • zámek
  • zrcátko
  • a další na požádání

Cena základního modelu je 11.800,- Kč. Městské úřady mohou dle vyhlášky 182/91Sb a 206/95Sb.,přispět u všech výrobků až 50% z celkové ceny. Většinou požadují také lékařské potvrzení,dále zkoumají sociální hlediska žádosti, takže příspěvek není samozřejmost. Způsob úhrady příspěvku je nutno dohodnou individuálně.


Postup při vyřízení příspěvku:

Pokud by si chtěl některý ze zákazníků vyřídit tento příspěvek, musí se informovat na příslušném MÚ, kde se tyto žádosti posuzují.

Upozornění: k tříkolkám se účtuje dopravné dle tarifu přepravní služby 300-500 Kč. Částka je flexibilní, dle rozměrů a hmotnosti u různých typů tříkolek. Částka se platí vždy až při doručení přímo řidiči z přepravní společnosti, z tohoto důvodu není uvedena na naší faktuře ani v objednávce.
Tříkolky jsou montovány na zakázku podle Vašeho přání. Z tohoto důvodu je dodací lhůta 3-4 týdny. Nejsme výrobci tříkolek, pouze jejich prodejci, takže nemáme možnost ovlivnit dobu dodání. 


Tabulka velikostí:

MODEL Nástupní výška Hmotnost tříkolky Nosnost tříkolky Nosnost košíku
STANDARD 166 cm 78 cm 105 cm 17,5 cm 24"         80-99 cm 40 cm 20 kg 90 kg 10 kg
JUNIOR 150 cm 78 cm 80 cm 17,5 cm 20"         72-91 cm 35 cm 20 kg 90 kg 10 kg
MINI JUNIOR 126cm 69 cm 60 cm 11 cm 18"         46-58 cm 35 cm 20 kg 90 kg 10 kg

 

Mohlo by vás zajímat

Produkt tříkolka pro postižené - základní model vyrábí značka OSTATNÍ. U tohoto zboží je doprava zdarma (poštovné zdarma). Související zboží najdete zde: tříkolka pro postižené ostatní. Zobrazený produkt se nachází v těchto kategoriích: rehabilitační pomůcky / Kompenzační pomůcky pro tělesně postižené.

Osobně si můžete veškeré zboží vyzvednout na naší centrále Brno - Husovice, Valchařská 36 (více kontaktech). Pro osobní odběry v dalších městech využijte výdejní místa ve městech:

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Benešov, Čelákovice, Jílové u Prahy, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Poděbrady, Senohraby, Vlašim, České Budějovice, Příbram, Tábor, Vimperk, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Chomutov, Děčín, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Jablonec nad Nisou, Liberec, Chrudim, Hradec Králové, Česká Třebová, Choceň, Litomyšl, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Havlíčkův Brod, Humpolec, Jihlava, Pacov, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno, Hodonín, Znojmo, Hranice, Jeseník, Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk, Zábřeh, Bohumín, Frýdek Místek, Opava, Napajedla, Uherské Hradiště a na daších místech, kterých je více než 450 v ČR. Při nákupu nad 700 Kč je vyzvednutí zdarma.

Spolehlivé doručení balíkovou službou další pracovní den po odeslání. Informace o čase doručování Vám pošleme v SMS zprávě.

Zdraví online je ověřeno zákazníky
Náš internetový obchod získal certifikaci Heuréka - Ověřeno zákazníky. Přečtěte si recenze zákazníků.

Podporované platební metody:
kreditní karty

Navštivte také další námi provozované e-shopy:
boardmania.cz   cyklomania.cz   dreamsport.cz  

Copyright © 2005 - 2019, ZdravíOnline.cz, Internetový obchod & webdesign Datapro.cz

Zeptat se prodavače

Odesíláte e-mail na adresu: info@zdravionline.cz

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Kopii na Váš email?
Zobrazit v diskuzi? (zobrazí dotaz také v diskuzi k produktu)
Předmět dotazu: *
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Tříkolka pro postižené - základní model
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.