» Kategorie

Biolampa

Biolampa a příslušenství

Bioterapie - terapie světlem pomocí biolampy dnes reprezentuje velmi účinnou, jednoduchou a přitom dostupnou metodu léčby. Na svém významu nabývá i díky rychle stoupajícímu počtu lidí, kteří jsou postiženi alergickými reakcemi z okolí a na standardní léčbu.

Včasná a hlavně správná aplikace léčebného polarizovaného světla pomocí biolampy dokáže snížit celkovou spotřebu léků u mnoha akutně i chronicky nemocných pacientů a zmírnit tak vedlejší negativní účinky řady preparátů. Biolampa snižuje vnější zátěž organismu a postupně posiluje celý imunitní systém.

 

Biolampa Handy Cure

Biolampa Handy Cure kombinuje spojení 4 druhů léčebných metod:
nízkoúrovňového pulzního laserového světla, pulzního infračerveného světla, viditelného červeného světla a statického magnetického pole. Biolampa Handycure je účinná v řadě chronických i akutních onemocnění. Handy Cure přináší úlevu od bolesti, urychluje uzdravení zanícené tkáně a podporuje mikro-cirkulaci. Biolampa Handy Cure je oblíbenou léčebnou metodou, která snoubí účinnost a cenovou dostupnost pro běžného uživatele. V případě, že nebudete s Handy Cure spokojeni, můžete využít možnosti vrácení přístroje během 45 dnů.

 

Biolampa Biostimul


Při konstrukci biolampy Biostimul byla použita řada patentovaných technologií, které ve spojení s nejnovějšími vědeckými poznatky umožnily vyrobit úspěšného nástupce jak osvědčených biostimulačních laserů, tak technologicky zastaralých biolamp vyvinutých v osmdesátých letech minulého století.
V porovnání s běžnými konkurenčními produkty tak biolampa Biostimul získala řadu nepřehlédnutelných výhod:
Originální konstrukce umožnila miniaturizace elektronických prvků.
Kompletní elektronika, řídící počítač i optické prvky přístroje tak jsou umístěny do jediného kompaktního, anatomii ruky vyhovujícího a nárazu odolného plastu, což je zárukou dlouhé životnosti bez rizika snadného poškození biolampy.

Biolampa Biobeam

Izraelská značka Syro technologies působí na trhu již řadu let. Jako první začala používat tzv. monochromatického červeného světla. Vývojáři Syro technologies jsou v oblasti výzkumu léčebného světla světovou špičkou, proto jsou tyto biolampy nejprodávanějšími lampami na světě.

Pokračujte výběrem podkategorie

Mobilní biolampa Biostimul BS 303 Biolampa Biotherapy

Mobilní biolampa Biostimul BS 303

15 980 Kč

Akumulátorová verze biolampy. Světlo léčí a pomáhá při bolestech všeho druhu, hojení ran, kožních problémech, proleženinách, ale i v kosmetice. Verze...

Výrobce: Biotherapy

Biolampa Biostimul BS 103 Biolampa Biotherapy

Biolampa Biostimul BS 103

9 630 Kč

Léčebný přístroj, jehož světlo léčí a pomáhá při bolestech všeho druhu, při kožních problémech, proleženinách, ale i v kosmetice a při hojení ran. Verze...

Výrobce: Biotherapy

Filtry

Zdraví online je ověřeno zákazníky
Náš internetový obchod získal certifikaci Heuréka - Ověřeno zákazníky. Přečtěte si recenze zákazníků.

Podporované platební metody:
Platební brána Comgate

Navštivte také další námi provozované e-shopy:
boardmania.cz   cyklomania.cz   dreamsport.cz  

Copyright © 2005 - 2022, ZdravíOnline.cz, Internetový obchod & webdesign Datapro.cz

Zeptat se prodavače

Odesíláte e-mail na adresu: info@zdravionline.cz

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Kopii na Váš email?
Předmět dotazu: *
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu:
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.