» Kategorie

Produkt Šnekový odšťavňovač JR 8000S2 stříbrný není k dispozici

Zkuste něco podobného z kategorie Odšťavňovače

 

Šnekový odšťavňovač Juicy Retreats JR 8000S2 stříbrný

Šnekový odšťavňovač JR 8000S2 stříbrný

Kvalitní šnekový odšťavňovač s největším plnícím otvorem na trhu, větší výtěžností, delším chodem a nižšími otáčkami. Výborně odšťavňuje měkké plody, tvrdou zeleninu i zelené listy. Sítko na smoothies a mražené dezerty zdarma! ...více

8000S2-SKód:
Juicy RetreatsVýrobce:

Zobrazit další šnekové odšťavňovače Juicy Retreats

Vyprodáno

Tento produkt je vyprodán a byl vyřazen z prodeje. Není možné ho objednat.

Vyberte si některý jiný z kategorie:

Poslední aktualizace produktu: 02.08.2022

Podrobný popis produktu Šnekový odšťavňovač Juicy Retreats JR 8000S2 stříbrný

Parametry zboží
Počet otáček: 37 ot. / min.
Příkon: 240 W
Záruční doba: 5 let motor / 2 roky díly
Způsob odšťavňování: šnekové
Barva: bílá

 • větší výtěžnost
 • nižší otáčky - pouze 37 otáček za minutu!
 • delší chod - 90 - 120 minut 
 • nový chytrý plnicí otvor s bezpečnostní záklopkou

Kvalitní nízkootáčkový šnekový odšťavňovač od značky Juicy Retreats s největším plnícím otvorem na trhu (průměr 8,5cm), který šetrně odšťavní různé druhy ovoce a zeleniny se zachováním maximálního množství živin, minerálů a enzymů - nyní vytěží ještě více.

Poskytuje nejvyšší možnou výtěžnost pro měkčí plody jako jsou jablka, citrusy, rybíz, hrozny atd. a nadprůměrnou výtěžnost pro listovou a kořenovou zeleninu. To z něj dělá velmi uiverzální přístroj pro použití v domácnosti. Navíc umí vyrábět zmrzlinu, pyré, ořechová másla a mléka či kojeneckou výživu a to díky příslušenství, které dostanete ke každému přístroji zdarma. S odšťavňovačem JR 8000S2 bude každodenní příprava domácích džusů zábava a zabere vám méně času než práce s běžnými odšťavňovači.

Hlavní výhody odšťavňovače JR 8000S2 Whole Slow Juicer

 

 • Největší plnící otvor na trhu o průměru 7,5 cm. Suroviny nemusíte krájet na malé kousky, můžete je odšťavňovat v celku i se slupkou. Měkčí plody, jako jablka, rajčata, citrusy, odšťavníte v celku, tvrdou kořenovou zeleninu je potřeba krájet, ale stačí na větší kusy. Přístroj suroviny sám porcuje a odebírá téměř bez použití pěchovadla.
 • Pomalé a šetrné odšťavňování pro zachování maxima nutričních látek - odšťavňovač má pouze 45 otáček za minutu a patří mezi nejšetrnější na trhu.
 • Uzávěr odtoku šťávy. Můžete vyrábět lahodné míchané džusy přímo uvnitř přístroje. Již žádné kapání šťávy na kuchyňskou linku.
 • Rotační stěrka - neustále čistí sítko, aby se nezanášelo. Šťáva je díky tomu čistější a také je možné efektivně lisovat ovoce s pecičkami jako rybíz, angrešt, kiwi apod. Stěrka funguje také jako míchadlo, takže lze uvnitř přístroje míchat různé šťávy. Stačí uzavřít uzávěr šťávy a přidávat různé ingredience.
 • Zabere málo místa v kuchyni. JR Ultra 8000S2 je prostorově velmi úsporný. Na rozdíl od odstředivých odšťavňovačů a horizontálních šnekových lisů je JR 8000S2 o dost menší. Proto ho po ukončení práce nemusíte nikam uklízet. Přístroj je navíc velmi pohledný a rozhodně vám neudělá ostudu.
 • Sítka na smoothie a mražené deserty zdarma. Za co u jiných značek musíte připlácet získáte s odšťavňovačem JR 8000S2 zdarma. Vyrábějte lahodnou zmrzlinu ze zmraženého banánu, nebo si udělejte ořechové máslo z přes noc namočených ořechů. Můžete také vyrobit lahodné pyré, které si Vaše děti zamilují.
 • Velmi tichý chod. Připravte si lahodnou šťávu hned ráno, bez toho aby jste vzbudili celou rodinu hlučným odšťavňovačem.
 • Funkce snadného čištění. Po skončení práce uzavřete odtok šťávy a nalejte do zapnutého přístroje vodu, velkou část umývání udělá za Vás.
 • BPA Free plasty. Veškeré části odšťavňovače jsou vyrobeny z kvalitního zdravotně nezávadného tritan plastu, který je přirozeně bez BPA.
 • Snadné umývání. JR8000S2 se skládá pouze z několika částí a jednoduše ho rozeberete. Po skončení stačí díly opláchnout ve vodě. Pokud použijete funkci snadného čištění je dokonce i sítko téměř čisté. Součástí balení získáte praktický kartáč na čištění sítka.
 • Záruka 2 roky

Co dokáže JR-8000S2 odšťavňovat

s JR 8000S získáte džus nejvyšší kvalityTento odšťavňovač poskytuje velmi dobrou výtěžnost při odšťavňování různých surovin.

 • Běžné ovoce odšťavní v celku - jako jsou jablka, hrušky, rajčata, citrusy.
 • Tvrdou kořenovou zeleninu - mrkev, řepa, celer atd.
 • Peckoviny po vyjmutí tvrdé pecky - broskve, meruňky, švestky
 • Citrusové plody - pomeranče, citróny, grepy, mandarinky stačí překrojit tak aby se vešly do plnícího otvoru.
 • Bobuloviny - hroznové víno, rybíz, borůvky, jahody
 • Listovou zeleninu a byliny - špenát, zelí, kapustu, mladou pšenici atd.

Není vhodný pro

 • suroviny, které obsahují malé množství vody (např. kokos, obilná zrna)
 • olejnatá semena (ty mohou poškodit přístroj)
 • drcení ledu - to může poškodit odšťavňovací šnek

Výtěžnost šťávy přístroje JR-8000S2

Jablka, hrušky, rybíz, borůvky, maliny
Přístroj nejvíce šťávy vymačká z čerstvých měkčích plodů jako jsou jablka, hrušky, pomeranče, hroznové víno apod. Poradí si skvěle s ovocem co má malé pecičky jako je rybíz, angrešt a kiwi. Výtěžnost ovoce je u JR 8000S2 vyšší než u jiných šnekových odšťavňovačů. V případě jablek je potřeba do přístroje vkládat tvrdá jablka, pak je šťáva krásně čistá. U měkčích jablek obsahuje šťáva hodně vlákniny. To je dáno technologií šnekového odšťavňování.

Mrkev, červená řepa, celer
Nadprůměrně si přístroj poradí s kořenovou zeleninou. Červená řepa, mrkev, celer se krásně odšťavní a vláknina je téměř suchá. Výtěžnost kořenové zeleniny je velmi solidní na vertikální odšťavňovač. 

Kapusta, zelí, brokolice, špenát, mladá pšenice
Kapusta, zelí i brokolice lze zcela bezproblémově odšťavňovat, přístroj vyrobí nadprůměrné množství šťávy. Listový špenát a obilné trávy je lepší kombinovat s trochou kořenové zeleniny, aby se v přístroji plynule posouvala. Dlouhé stonky je dobré zkrátit, aby dlouhá vlákna neucpávala vývod vlákniny. Při správném postupu odšťavňování vychází vláknina téměř suchá.

Další funkce odšťavnovače

Sítko na zmrzlinu a smoothie zdarma

 

Výrobník zmrzliny a ořechového másla

Homogenizační pouzdro vám umožní vyrobit si doma čistě ovocnou veganskou zmrzlinu, bez nezdravých přísad. Stačí dát zmrazit několik oloupaných banánů a dalšího ovoce a vše nechat projít přístrojem. Výsledkem budete nadšeni.
S tímto pouzdrem vyrobíte také lahodné ořechové máslo z přes noc namočených ořechů.

Výrobník smoothie dezertů

Stačí vyměnit odšťavňovací misku za sítko s většími otvory a přístroj vytvoří hustou kaši, ze všeho co do něj vložíte. Snídejte zdravě osvěžující smoothie! Budete plni energie po celý den.

Domácí ořechové mléko

Pomocí sítka na smoothie můžete vytvořit ořechové nebo sójové mléko. Stačí smíchat přes noc namočené ořechy, nebo sójové boby s dostatečným množstvím vody a nechat projít přístrojem.

 

Technické parametry

 • Výkon motoru: 240W
 • Maximální doba používání: 120 minut
 • Rychlost rotace šneku: 37 otáček za minutu
 • Typ odšťavňovače: šnekový
 • Váha: 8 Kg
 • Rozměry: 49x16x26 cm
 • Určeno pro použití v domácnosti

Náhradní díly

Náhradní díly jako jsou silikonová těsnění, sítka, šneky atd. máme k dispozici na ZdravíOnline skladem. Pro přístroje značky Juicy Retreats také zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

 

Hodnocení zákazníků, recenze produktu Šnekový odšťavňovač JR 8000S2 stříbrný od značky JUICY RETREATS

Celkem hodnotilo 14 zákazníků s průměrným hodnocením 4.79 hvězdiček. Hodnotí se od 1 do 5, kde 5 je nejlepší. Zobrazujeme recenze zákazníků, kteří uvedli slovní hodnocení.

Hodnocení: 5/5
 | 27. 08. 2018

Výhody snadné používání

Nevýhody krátký kabel

Shrnutí:
celkově velká spokojenost s výrobkem

Hodnocení: 5/5
 | 03. 09. 2018

Shrnutí:
Jsem spokojená, používám často, odpadu je málo a je suchý, šťávy je hodně. Jen pozor na pecky - broskve, meruňky a podobné ovoce. Hrozny vynikající výsledek. Dělám na něm i rajčata na omáčku, polévku i na džus. Tichý chod, snadná údržba i montáž. Rozbila jsem vlastní vinou sítko, volala jsem v pondělí a v úterý dopoledne už mi bylo přivezeno nové.

Hodnocení: 5/5
 | 17. 09. 2018

Výhody velký otvor i na celé jablko, silný motor, vhodné i na kořenovou zeleninu

Nevýhody větší silou se po čištění nasazuje silikonová ucpávka, ale je to dáno kvalitou odšťavnění

Shrnutí:
Super, hlavně pro zdraví

Hodnocení: 5/5
 | 31. 01. 2019

Výhody Jednoduchá rozborka i sborka, dužnina dobře vylisovaná, pěkný design, umí lisovat i nať a listovou zeleninu, sítko na smoothies a mražené deserty v ceně, přiměřená cena

Nevýhody je lepší tvrdé ovoce nebo zeleninu (jablko, červenou řepu, celer....) rozkrájet na menší kousky. Motor je pak méně zatížen a nedochází k zablokování šneku.

Shrnutí:
přístroj používáme denně 1 měsíc. Vylisovaná šťáva je chutná s malým obsahem pevných částí. Za dobu používání nebyl žádný problém. Za svou osobu mohu doporučit. Manželka je z přístroje nadšená, říká, že JR8000S2 patří mezi její nejoblíbenější pomocníky v domácnosti.

Hodnocení: 4/5
 | 13. 04. 2019

Výhody Tichý provoz, robustní provedení, dobrá výtěžnost šťávy, možnost odšťavňování, vyrábění smoothie nebo zmrzliny. Šťáva si díky šetrnému zpracování zachovává veškeré vitamíny a prospěšné látky. Relativně snadné a rychlé čištění.

Nevýhody Občas šťáva obsahuje poměrně velké množství dužiny/vlákniny, ale pro tento účel je společně s přístrojem dodáváno sítko na přefiltrovaní. Vyšší cena.

Shrnutí:
Odšťavňovač jsem před zakoupením tohoto nikdy nevlastnil, takže nemohu srovnávat s jinými typy a značkami, ale zatím jsem maximálně spokojen. Odšťavňuji každý druhý den a vše funguje podle představ. Silikonové části bude možná potřeba po čase vyměnit, ale to by nemělo představovat výraznější investici.

Hodnocení: 5/5
 | 13. 04. 2019

Výhody Odstavil zatial vsetko od tvrdej zeleniny az po mekke ovocie.

Hodnocení: 5/5
 | 08. 08. 2019

Výhody Rychle pracuje, tise, nehluci, skutecne vyborna chut stavy

Nevýhody zatim zadne

Shrnutí:
maximalni spokojenost

Hodnocení: 4/5
 | 29. 08. 2019

Výhody byli jsme na dovolené.2 krát jsem ho použíla. zatím dobré

Hodnocení: 5/5
 | 26. 11. 2019

Výhody Výborný odštavnňovač, malé otáčky a hodně štávy

Nevýhody zádné

Shrnutí:
doporučuji

Hodnocení: 4/5
 | 27. 12. 2019

Výhody Celkem dobrá výtěžnost i když reklama jej hodnotí jako extra bomba. Co je luxus, snadné mytí!

Nevýhody Hrozně vrže, záleží jakým ovocem nebo zeleninou začnetme.

Shrnutí:
Dobrých 4,5 hvězdíček z 5

Hodnocení: 5/5
 | 29. 02. 2020

Výhody tichý chod a výborná kvalita šťávy, vylisoval i to, o čem jsem si myslela, že nemá žádnou šťávu. Snadno s umývá.

Nevýhody Zatím jsem žádné neobjevila, ale možná je teplejší motor při delší práci.

Shrnutí:
Vřele doporučuji šnekové odšťavňovače, doufám že dlouho vydrží.

Hodnocení: 5/5
 | 04. 08. 2020

Výhody Vynikající

Nevýhody Žádné

Shrnutí:
Jsem moc ráda že jsem koupila kvalitní výrobek, vždycky jsme bojovali s rybizem, teď konečně pohoda.

Hodnocení: 5/5
 | 16. 11. 2021

Výhody Vyborny

 

Produkt Šnekový odšťavňovač Juicy Retreats JR 8000S2 stříbrný se již nedodává. Vyberte si prosím podobný z kategorie odšťavňovače juicy retreats.

Spolehlivé doručení balíkovou službou další pracovní den po odeslání.

Zdraví online je ověřeno zákazníky
Náš internetový obchod získal certifikaci Heuréka - Ověřeno zákazníky. Přečtěte si recenze zákazníků.

Podporované platební metody:
Platební brána Comgate

Navštivte také další námi provozované e-shopy:
boardmania.cz   cyklomania.cz   dreamsport.cz  

Copyright © 2005 - 2022, ZdravíOnline.cz, Internetový obchod & webdesign Datapro.cz

Zeptat se prodavače

Odesíláte e-mail na adresu: info@zdravionline.cz

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Kopii na Váš email?
Předmět dotazu: *
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Šnekový odšťavňovač Juicy Retreats JR 8000S2 stříbrný
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.