» Kategorie

Aerobic step bedýnka School 750

Aerobic step bedýnka School 750

Plastová, pevná aerobic bedýnka vhodná ke cvičení pro děti v tělocvičně i doma. Nosnost: 70 kg. Dva stupně nastavitelné výšky. Rozměry 68 x 25 x 10 -15 cm. Černo šedé provedení. ...více

School750Kód:
OstatníVýrobce:

Zobrazit další cvičení Ostatní

Dostupnost: 3-5 dní

Pokud objednáte dnes do 9 hodin bude zboží u Vás nejpozději v úterý 24. 09.

795 Kč Cena vč. DPH:
ks 
Doprava zdarma s doručením do ČR pro nákup od 3 000 Kč
-
Tento obchod je ověřený zákazníky od roku 2005
-

Podrobný popis produktu Aerobic step bedýnka School 750

Rozměr: 68 x 25 x 10 - 15 cm
Hmotnost: 3 kg
Nosnost: 70 kg

Černo - šedé provedení!!!

Step aerobik neboli step se stal v posledních letech jednou z nejrozšířenějších forem aerobního cvičení. Jedná se o vertikální trénink, kdy cvičenci překonávají vystupováním na step a sestupováním zpět na podložku výškový rozdíl. Tím dochází k podstatně jinému zatěžování svalstva dolní poloviny těla než u běžného aerobiku.

Hlavními svalovými skupinami zapojovanými při stepu jsou m. iliopsoas (sval bedrokyčelní), m. quadriceps femoris (čtyřhlavý stehenní sval) , m. biceps femoris (dvojhlavý sval - stehenní), m. semimembranosus (sval poloblanitý - stehenní) a m. semitendinosus (sval pološlašitý - stehenní), svaly gluterální (hýžďové) a svaly lýtkové zejména m. gastrocnemius a m. soleus.

Dochází tak ke komplexnímu zatížení svalstva dolních končetin. Odbornými studiemi bylo dokázáno, že při normálním provedení stepu (tj. výška stepu cca 24 cm, tempo hudby 120 BPM) je spotřebováno ve srovnání s během, tedy klasickou aerobní aktivitou o 6 % více energie, přičemž na hlavní klouby dolních končetin napadá při zatížení cca 1,75 násobek tělesné hmotnosti, zatímco při běhu je to cca 2,3 násobek tělesné hmotnosti. Při vyšší spotřebě energie je tak při stepu mnohem méně zatěžován kloubní systém dolních končetin a samozřejmě dochází k mnohem nižšímu zatížení páteře.

Stavba hodiny stepu je v podstatných rysech zcela shodná s klasickou hodinou aerobiku. Na jejím začátku je cca 10 - 15 minut trvající "warm up"- zahřívací část, kdy dojde k celkové fyzické i psychické přípravě na následující aerobní zatížení. Součástí "warm up" je strečink. Hlavní část hodiny se obvykle vyplňuje stavbou choreografie a trvá 30 - 40 minut. Závěrečnou část tvoří "cool down" a důkladný strečink zejména dolních končetin.

 

Mohlo by vás zajímat

Doplňující informace ke zboží aerobic step bedýnka school 750 od značky OSTATNÍ. Produkt najdete v kategorii zdravotní přístroje / Osobní váhy.

Veškeré zakoupené produkty si můžete po objednání vyzvednout v našem showroomu v Brně, viz. kontakty. Při nákupu nad 999 Kč můžete využít bezplatného vyzvednutí na výdejních místech v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Benešov, Čelákovice, Jílové u Prahy, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Poděbrady, Senohraby, Vlašim, České Budějovice, Příbram, Tábor, Vimperk, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Chomutov, Děčín, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Jablonec nad Nisou, Liberec, Chrudim, Hradec Králové, Česká Třebová, Choceň, Litomyšl, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Havlíčkův Brod, Humpolec, Jihlava, Pacov, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno, Hodonín, Znojmo, Hranice, Jeseník, Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk, Zábřeh, Bohumín, Frýdek Místek, Opava, Napajedla, Uherské Hradiště a na daších místech, kterých je více než 450 v ČR.

Toto zboží je možné poslat kamkoliv po ČR za cenu od 99 Kč. Podobné zboží najdete v kategorii aerobic ostatní.

Spolehlivé doručení balíkovou službou další pracovní den po odeslání. Informace o čase doručování Vám pošleme v SMS zprávě.

Zdraví online je ověřeno zákazníky
Náš internetový obchod získal certifikaci Heuréka - Ověřeno zákazníky. Přečtěte si recenze zákazníků.

Podporované platební metody:
kreditní karty

Navštivte také další námi provozované e-shopy:
boardmania.cz   cyklomania.cz   dreamsport.cz  

Copyright © 2005 - 2019, ZdravíOnline.cz, Internetový obchod & webdesign Datapro.cz

Zeptat se prodavače

Odesíláte e-mail na adresu: info@zdravionline.cz

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Kopii na Váš email?
Zobrazit v diskuzi? (zobrazí dotaz také v diskuzi k produktu)
Předmět dotazu: *
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Aerobic step bedýnka School 750
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.