» Kategorie

Barevné brýle Adiuvis color

Barevné brýle Adiuvis color

Relaxační barevné brýle poskytují módní a jednoduchý způsob terapie barvou. Energie barev rozšiřují vědomí a působí na emocionální rovinu buď tišivě, nebo povzbudivě. ...více

adiviusKód:
Bene VisionVýrobce:

Zobrazit další brýle pro zdravý zrak Bene Vision

Dostupnost: vyprodáno

Pokud objednáte dnes bude zboží u Vás nejpozději v

650 Kč Cena vč. DPH:
Barva Dostupnost Cena
5-7 prac. dní 650 Kč
5-7 prac. dní 650 Kč
5-7 prac. dní 650 Kč
5-7 prac. dní 650 Kč
5-7 prac. dní 650 Kč
5-7 prac. dní 650 Kč
5-7 prac. dní 650 Kč
5-7 prac. dní 650 Kč
ks 
Doprava zdarma s doručením do ČR pro nákup od 3 000 Kč
-
Tento obchod je ověřený zákazníky od roku 2005
-

Podrobný popis produktu Barevné brýle Adiuvis color

Barevné brýle nám umožňují vidět svět v určité barvě. Výběr této barvy by měl být hravý, ale dávkování střízlivé. Zkušenosti ukazují, že si obvykle na prvním místě vybíráme barvu, která představuje nás samotné, naše dary, kvality a náš základní postoj k životu.
Pokud nám používání takovýchto brýlí naše potíže ještě zesílí, můžeme si zkusit vybrat jinou barvu, nebo se zkusit na svět podívat přes brýle v doplňkové barvě - anebo možná hodit za hlavu všechny teorie a trochu si s barvami pohrát ;-)
Každopádně je dobré nenosit barevné brýle celý den - zůstáváme tak v kontaktu se skutečnými barvami světa.
Barvám se přisuzují určité vlastnosti nebo kvality. Červená, barva krve, se často dává do souvislosti s aktivitou, přežitím, prosazením, silnou vůlí, ale i s obětavostí a oddaností. Zelená, barva stromů, bývá synonymem pro klid, otevřenost, důvěru a svobodu. A přesto jsou jedna jako zrcadlový obraz druhé, odlišné a zároveň neoddělitelně spjaté - doplňkové barvy.

Představme si člověka, vydávajícího sílu až do padnutí - asi to trochu přehání s červenými kvalitami. Pomohla by mu relaxace někde v klidu lesa.
Možná by v té pokojné chvíli cítil, že život jde svým vlastním tempem a někdy nás nabádá ke zvolnění. Nyní si představme člověka, kterého vystihuje zelená - je odevzdaný, důvěřuje, že to s ním život myslí dobře, ale zároveň je trochu pasivní. Jak by mu pomohla k větší spokojenosti červená? Možná by se díky ní do něčeho pustil a aktivně získal, co mu chybí.

Podobných dvojic doplňkových barev je celá řada - každá barva má svou doplňkovou. Například modrá oranžovou, žlutá fialovou, olivová purpurovou a tak dále. Sečteme-li je jako barevná světla, získáme bílou, barvu rovnováhy, neutrality a zároveň barvu světla, které je původcem všech barev. Jsou to protilehlé barvy na Goethově barevném kruhu. Léčivé energie barev se využívá již po staletí v různých léčebných procesech. Už staří Egypťané požívali léčebné účinky jak v kosmetice tak i v lékařství samotném. Postupem doby však tato metoda, předávaná pouze jako největší tajemství, upadla v zapomnění. Avšak s postupem moderní vědy se přišlo na to, že každá barva odpovídá určité vlnové délce, která určuje její intenzitu, a že by tato vlastnost mohla působit i na lidský organismus jako takový. Začaly se provádět pokusy, zprvu neměly uznání.
Ale zjistilo se, že barvu mohou vnímat i nevidomí - na pokusu, kdy byl do místnosti, natřené na určitou barvu, uveden slepý. Tomu se například v místnosti natřené na červeno zvýšila tělesná teplota a puls a v modré tomu bylo naopak. Pod tíhou důkazů se vědci a lékaři začali zajímat podrobněji o tuto problematiku a došli k závěru, že i barvy mohou napomoci k uzdravení člověka jako celku.

Každá barva má podle starých nauk sedm základních aspektů:

 • oživuje
 • povzbuzuje
 • léčí,
 • objasňuje
 • informuje
 • inspiruje
 • naplňujeČervená barva
Červená je barva života, žhavého slunce, ohně, lásky, radosti, vůle, ale také vzteku a hněvu.
Vibrace této barvy má tu největší schopnost průniku. Způsobuje nával krve do hlavy, a proto se používá při všech poruchách prokrvení.
Červená je barva srdce, mimoto povzbuzuje smysly a zvyšuje pohlavní potenci. Červená působí jako energetikum - jako oheň v nás.
Terapeutická aplikace:

 • Červená barva stimuluje při nedostatku energie a nedostatečném vztahu k realitě.
 • Podporuje vytváření červených krevních tělísek, povzbuzuje srdeční činnost, dýchání a vylučování, rozšiřuje cévy a podporuje prokrvení.
 • Červené světlo obsahuje tzv. "růstové paprsky", a proto se používá také k léčení ran. (Pokud ale rána hnisá, používá se k dezinfekci modré světlo.)
 • Energie této barvy je účinná také při zánětech, onemocnění kůže, omrzlinách, nízkém krevním tlaku, chronickém kašli, astmatu, onemocnění hrtanu, ale také při zánětech močového měchýře a poruchách zažívání, impotenci a frigiditě.


Oranžová barva
Oranžová je barva veselosti a veselé mysli, zvyšuje zdravou ctižádost a zprostředkovává sílu i radost. Vibrace této barvy se používá při depresích, nespokojenosti a pesimismu. Je nezbytná pro zdraví a vitalitu, povzbuzuje chuť a podporuje funkce krevního oběhu.
Terapeutická aplikace:

 • Oranžová působí povzbudivě na fyzickou i sexuální vitalitu, dodává optimismus a vřelost srdce, posiluje proudění lymfy a pomáhá tělu udržet vápník.
 • Významný je také antispasmolytický efekt oranžové při křečích, a to i těch, které jsou podmíněné stresem.
 • Oranžová barva pomáhá při slabosti ledvin, zácpě
 • Působí povzbudivě na žlázy a posiluje plicní tkáň.
 • Ranní únavu je možné odstranit krátkým ozařováním oranžovou barvou.Žlutá barva
Žlutá barva je symbolem slunce v zenitu a pokládá se za teplou barvu. Tato barva je přiřazována sluneční pleteni, centrálnímu místu nervového systému a sídlu podvědomí. Při ozařování sluneční pleteně žlutou se uvolňuje pozitivní energie - mozek a duše těží z této stimulace. Žlutá působí kromě toho povzbudivě na intelekt, horlivost ve studiu a na duchovní postoj, neboť dodává duchu vzlet a působí proti únavě a nechuti k práci. Mimoto žlutá zahání zasmušilost a melancholii.Nespokojení, mrzutí lidé mění pod vlivem žlutého světla výraz obličeje.
Terapeutická aplikace:

 • Žlutá stimuluje centrální nervový systém, trávicí funkci, podporuje látkovou výměnu jater (ta jsou často zodpovědná za celulitidu a akné), posiluje svalový tonus, žaludek a povzbuzuje lymfu.
 • Žlutá posiluje žlázový systém, činí chronické akutním a doporučuje se při onemocněních jater, měchýře, ledvin a žaludku.
 • Mimoto žlutá barva působí při alergiích na potraviny, plynatosti, diabetes, při nedostatku cukru v krvi, žlučových kamenech, křečích a potížích s dýcháním.


Zelená barva
Zelená, která se v přírodě vyskytuje nejvíce, je pokládána za neutrální faktor. Vibrace zelené barvy symbolizují rovnováhu a harmonii a jsou důležité pro nervový systém a celkový dobrý stav, neboť zelená posiluje vyčerpané nervy, uklidňuje a dodává novou energii. Podporuje vnitřní klid a uvolnění, její účinek je relaxační a uklidňující. Je také známo, že zeleň listová (chlorofyl) může dodávat člověku až do stáří svěží pleť a mladistvou sílu tím, že brání ukládání degenerativních látek. Listová zeleň je pokládána za účinný omlazovací prostředek!
Terapeutická aplikace:

 • Zelená se dobře osvědčovala při nervových potížích, pakostnici, bronchitickém kataru a černém kašli.
 • Působí pozitivně na tvorbu kostí, posiluje kůži a účinkuje proti seboree a akné.
 • Zmírňuje srdeční bolesti, působí kompenzačně při vysokém krevním tlaku, projevech vyčerpání a malátnosti.
 • Užívá se také při vředech, cystách a očních onemocněních.
 • Rovněž poruchy spánku se nechají zelenou barvou příznivě ovlivnit.


Modrá barva
Modrá je barva klidu a nekonečna. Vibrace této barvy mají uklidňující, harmonizující účinek - modrá je považována za studenou barvu. Modrá snižuje tepovou frekvenci, pomáhá přetíženým krevním cévám, aby se normalizovaly, a působí antiinfekčně, tiší bolest, uklidňuje a chladí. Modré světlo má chemicky působící paprsky, takzvané "brzdicí paprsky". Modrá barva přináší klid, mlčení a zdrženlivost, posiluje životní sílu, tiší neklid a stavy strachu a podporuje vnitřní klid, osvobození (meditace).
Terapeutická aplikace:

 • Všechny "horké" nemoci vyžadují modré světlo.
 • Modrá působí při hnisavých procesech, bolestech a překrvení, při krvácení a nespavosti (umístit na noční stolek modré světlo!).
 • Modř působí na varlata a vaječníky a použití je vhodné také při impotenci a frigiditě. Kromě toho je to barva přechodu.
 • Modrým světlem se ošetřují také nadměrná funkce štítné žlázy, bolesti krku, horečka, zvýšený krevní tlak, hyperaktivita, záněty, popáleniny, kožní infekce, ekzémy, puchýře (žaludeční vředy), gastritida, koliky, bolesti zad, hemeroidy, oční infekce a záněty v čelisti.
 • Ovlivňuje příznivě nadledviny a působí pozitivně na zužování cév.Indigová modř
Indigová modř platí za intuitivní barvu a posiluje rovněž účinek meditací. Tyto barevné vibrace pomáhají vytvořit rozšířené, pozitivní vědomí.
Terapeutická aplikace:

 • Nemoci očí, uší a nosu se nechají příznivě ovlivnit typem těchto vibrací.
 • Indigo dobře působí při průjmu a střevních potížích, všech druzích bolestí a duševního vyčerpání.


Fialová barva
Fialová je známá jako barva ducha, působí na nevědomí, dodává duchovní sílu a poznání, posiluje každou meditaci a je považována za barvu inspirace.
Terapeutická aplikace:

 • Deprese, migrénu, vypadávání vlasů je možné ošetřovat fialovou barvou.
 • Působí tato barva dobře na slezinu a povzbuzuje lymfu.
 • Má uklidňující účinek na srdce a s její pomocí se mohou vyrovnávat úzkostlivé stavy a harmonizovat stavy velké podrážděnosti.
 • Působí proti vypadávání vlasů, proti lupůmRůžová barva
Růžová obsahuje jemnější kvality červené a je označována jako barva srdce. Symbolizuje lásku, náklonnost a oddanost v srdeční úrovni, bez pudové smyslnosti a vilné vášně. Růžová je barva čistých duševních pocitů lásky na vyšší úrovni, barvy něhy, jemnosti a oddanosti. tato barva dělá člověka vnímavého přijmout ušlechtilé chvění harmonické lásky a nezištné příchylnosti a podněcuje k tomu, aby byly tyto pocity štěstí plně prožity a vyjádřeny.
Terapeutická aplikace:

 • Podporuje hormonální systém.
 • Činnost pohlavních orgánů,zraku,
 • Prostředek proti strachu.Tyrkysová barva
Tyrkys se pokládá za barvu sebe-znázornění, podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. Ale je to i barva přátelských citů, sympatie a pospolitosti.
Terapeutická aplikace:

 • Podporuje činnost srdce, příznivně působí na hrdlo, brzlík,plíce.
 • Podprouje krevní oběh.
 • Působí příznivě při potížích bronchitidy,astma,
 • Podporuje revitalizaci, regenerace.
 • Pomáhá odstranit všechny druhy napětí v těle.

 

Hodnocení zákazníků, recenze produktu Barevné brýle Adiuvis color od značky BENE VISION

Celkem hodnotilo 1 zákazníků s průměrným hodnocením 5.00 hvězdiček. Hodnotí se od 1 do 5, kde 5 je nejlepší. Zobrazujeme recenze zákazníků, kteří uvedli slovní hodnocení.

 

Produkt barevné brýle adiuvis color od značky BENE VISION můžete zdarma vyzvednout na našem prodejním skladě v Brně Husovicích.

Také je možné využít sítě odběrných míst US v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Benešov, Čelákovice, Jílové u Prahy, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Poděbrady, Senohraby, Vlašim, České Budějovice, Příbram, Tábor, Vimperk, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Chomutov, Děčín, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Jablonec nad Nisou, Liberec, Chrudim, Hradec Králové, Česká Třebová, Choceň, Litomyšl, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Havlíčkův Brod, Humpolec, Jihlava, Pacov, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno, Hodonín, Znojmo, Hranice, Jeseník, Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk, Zábřeh, Bohumín, Frýdek Místek, Opava, Napajedla, Uherské Hradiště a na daších místech, kterých je více než 450 v ČR.

Zakoupený produkt Vám pošleme k Vám domů po ČR za cenu od 110 Kč. Zboží se nachází v kategorii zdravé světlo / Brýle pro zdravý zrak. Nevybrali jste si? Podobné produkty najdete v kategorii brýle pro zdravý zrak bene vision.

Spolehlivé doručení balíkovou službou další pracovní den po odeslání.

Zdraví online je ověřeno zákazníky
Náš internetový obchod získal certifikaci Heuréka - Ověřeno zákazníky. Přečtěte si recenze zákazníků.

Podporované platební metody:
kreditní karty

Navštivte také další námi provozované e-shopy:
boardmania.cz   cyklomania.cz   dreamsport.cz  

Copyright © 2005 - 2020, ZdravíOnline.cz, Internetový obchod & webdesign Datapro.cz

Zeptat se prodavače

Odesíláte e-mail na adresu: info@zdravionline.cz

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Kopii na Váš email?
Zobrazit v diskuzi? (zobrazí dotaz také v diskuzi k produktu)
Předmět dotazu: *
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Barevné brýle Adiuvis color
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.