» Kategorie

Glukometry

Glukometry, jinak také glukoměry slouží ke sledování hladiny krevního cukru. Glukoměry jsou využívány lidmi trpící cukrovkou. Výsledky získané pomocí glukometru pomůžou sledovat léčebný plán pacienta a tím mít kontrolu nad nemocí. V našem e-shopu Zdraví Online naleznete různé typy glukometrů a glukoměrů a také příslušenství jako jsou měřicí proužky a lancety pro glukometry.

Cukrovka je chronické (vleklé) onemocnění, způsobené neschopností organismu hospodařit s cukrem (glukózou). Projevuje se zvýšenou hladinou glukózy v krvi nebo jejími ztrátami močí.
Příčinou vzniku cukrovky je nedostatek inzulínu, látky, která se normálně tvoří ve slinivce břišní. Jeho absolutní nedostatek, způsobený tím, že se ve slinivce přestal vytvářet, je příznačný pro cukrovku 1. typu. Naproti tomu relativní nedostatek inzulínu, charakteristický pro cukrovku 2. typu, je vyvolán poruchou jeho uvolňování ze slinivky nebo jeho sníženou účinností. Podle typu poruchy volí lékař léčbu cukrovky: vždy je to dieta a změna životosprávy a dále případně buď tablety nebo inzulín. U nás má většina nemocných cukrovku 2. typu, a proto především jim je věnováno těchto několik řádků, i když jsou obecně platné pro všechny diabetiky.

V naší nabídce najdete glukometry různých cenových kategorií. Od velmi oblíbených glukometrů EasyGluco a GlucoLab standardně dodávaných s 25 měřícími proužky až po špičkové glukometry značky Beurer.

Spíše pro lékařské využití máme v nabídce také cholesterolmetr, který měří kompletní lipidový profil.

Výprodej Skladem
Glukometr GlucoLab - bez měřících proužků Glukometry Ostatní

Glukometr GlucoLab - bez měřících proužků

1 534 Kč

Glukometr s jednoduchým ovládáním, přesným měřením a kontrolou okolní teploty v elegantním pozdře s odběrovým perem. Pouze glukometr bez měřících proužků a kontrolního roztoku. Rozdělení výsledků: před a po jídle či po pohybu.

Filtry

Zdraví online je ověřeno zákazníky
Náš internetový obchod získal certifikaci Heuréka - Ověřeno zákazníky. Přečtěte si recenze zákazníků.

Podporované platební metody:
Platební brána Comgate

Navštivte také další námi provozované e-shopy:
boardmania.cz   cyklomania.cz   dreamsport.cz  

Copyright © 2005 - 2024, ZdravíOnline.cz, Internetový obchod & webdesign Datapro.cz

Zeptat se prodavače

Odesíláte e-mail na adresu: info@zdravionline.cz

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Kopii na Váš email?
Předmět dotazu: *
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu:
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.