» Kategorie

Proč je pro naše zdraví dobré používat čističky vzduchu?

Přečtěte si několik stručných důvodů proč používat čističku vzduchu.

Dnešní doba je doba, kdy se stále častěji setkáváme s různými typy alergií. Alergie vyvolávají alergeny, které se nachází v ovzduší. Nejznámějšími a nejrozšířenějšími alergeny jsou plísně, pyly, roztoči nebo např. zvířecí alergeny. Působí na nás venku i uvnitř místností. A právě v uzavřených místnostech se alergeny nejvíce hromadí.  Proto je třeba předcházet možným zdravotním komplikacím a ovzduší čistit. 

Další látky obsažené v ovzduší kolem nás, které negativně působí na naše zdraví jsou např. cigaretový kouř, různé těkavé plyny z laků, rozpouštědel, výpary z lepených podlah, izolační hmot a mnoho dalších. Z těchto látek se uvolňují nebezpečné formaldehydy, které dráždí dýchací cesty a mohou být i přímo toxické. Tyto látky bývají příčinou řady zdravotních problémů.


Nabízíme kvalitní nové typy čističek , které mají zabudovaný čisticí systém s inteligentními senzory, jež umí alergeny a různé další dráždivé látky v ovzduší rozpoznat a  odstranit.


Prohlédněte si nový model čističky Winix


V chřipkové sezoně, kdy je ovzduší zamořeno bakteriemi a viry, je nejvhodnější doba na vyzkoušení některé z čističek vzduchu. Jedná se o formu prevence, neboť kvalitní čistička vzduchu odstraní nebezpečné částice z ovzduší do té míry, aby jejich dopad na zdraví byl co nejnižší.


Má-li být přístroj vysoce účinný, musí umět odstranit z ovzduší jemný prach, polétavé alergeny a další škodlivé  částice. Princip čištění vzduchu je následující. Nejdříve je třeba částice  zachytit a pak alergeny uložit na bezpečném místě. Aby čistička dokázala nasát vzduch z celé místnosti, musí mít vysoce výkonný ventilátor, který dopraví vzduch k filtrům a dokáže vyměnit vzduch v místnosti několikrát za hodinu. Čištění je pak opravdu účinné.


Necháme na zvážení, kterou z námi nabízených čističek upřednostníte. Přejeme příjemný nákup.


Nabídka čističek vzduchu

Líbí se Vám tento článek? Dejte nám Like :)

Zdraví online je ověřeno zákazníky
Náš internetový obchod získal certifikaci Heuréka - Ověřeno zákazníky. Přečtěte si recenze zákazníků.

Podporované platební metody:
Platební brána Comgate

Navštivte také další námi provozované e-shopy:
boardmania.cz   cyklomania.cz   dreamsport.cz  

Copyright © 2005 - 2024, ZdravíOnline.cz, Internetový obchod & webdesign Datapro.cz

Zeptat se prodavače

Odesíláte e-mail na adresu: info@zdravionline.cz

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Kopii na Váš email?
Předmět dotazu: *
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu:
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.